Hakkımızda

TURKUAZ ELEKTROSTATİK TOZ BOYA, tesis imalatı ve boyama konusunda uzman ve deneyimli yönetim kadrosu ile fason toz boyama sektöründe saygın bir konumda bulunmaktadır. Toz Boya tesisimiz Antalya Akdeniz Sanayi Sitesi atölyelerinde bulunmakta olup, 7.20 metre uzunluktaki fırını ve uzman personelleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurulduğu zamandan bugüne Antalya ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi misyon edinmiş Turkuaz Elektrostatik Toz Boya, sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız, boyama kalitesi ve hacmini hızla arttırmıştır.

Müşteri memnuniyetini ve yüksek kaliteyi vizyon edinmiş olan Turkuaz Elektrostatik Toz Boya, boyama sonrasında ürünlerin titizce ambalajlanmasını sağlayarak teslimat sırasında ve sonrasında oluşabilecek kir, toz gibi lekelerin oluşmasını engellemektedir.

Firmamız müşterilerimize dayanıklı, uzun ömürlü ve farklı renk seçenekleri ile elektrostatik toz boyama hizmetini en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla vermeye devam etmektedir.